Złe samopoczucie a wyniki TSH, FT4, FT3 i kortyzolu

Witam, W lutym byłam na kontrolnych badaniach. Z hormonów tarczycy badałam tylko TSH. Wynik: TSH- 2.170 mU/L norma 0,27-4,2. Wynik w normie, ale zaczęły się problemy, m.in. złe samopoczucie, nadmierna senności, brak energii, od wielu miesięcy łapią mnie ciągle infekcje. Za namową córki zrobiłam ponownie badania (córka ma niedoczynność) Wyniki z kwietnia: TSH: 1,510mU/L (norma jw.) FT4: 15,35pmol/l norma 12-22 FT3: 5,61pmol/l norma 3,1 -6,8 Kortyzol: 595,5 nmol/l norma godz. 7 Proszę o poradę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.