Złe samopoczucie i nudności podczas odczuwania głodu

Od niedawna mam tak,ze gdy odczuwam chociaż słaby głód jest mi niedobrze a im bardziej głodna jestem tym bardziej chce mi się wymiotować. W takich sytuacjach często ciężko jest się zmusić do jedzenia, jednak gdy już coś zjem od razu przestaje mi być niedobrze. Jakie mogą być tego przyczyny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane chorobą wrzodową żołądka. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.