Drżenie żołądka i ciągłe uczucie głodu

Drżenie żołądka, ciągłe uczucie głodu Dobry wieczór! Co jakiś pojawiają się u mnie dziwne dolegliwości żołądkowe. Najczęściej odczuwam drżenie w żołądku, jakby mi w nim coś wibrowało. Wypróżniam się kilka razy dziennie, za każdym razem są to małe ilości. Kolor raczej normalny, konsystencja różna, ale nigdy nie są to biegunki. Jeszcze jedno - ciągle jestem głodna, zjadłam obiad dość syty i zaraz po nim było mi niedobrze z głodu, zjadłam więc obwarzanka i znowu to samo.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.