Zły nastrój po zażyciu Luivacu podanego przez laryngologa

Witam! Dlaczego po zażyciu Luivacu podanego przez laryngologa czuję się tak podle, że ledwo żyje? Wcześniejsze 2 szczepionki domięśniowe spowodowały u mnie potworne dolegliwości dlatego nie decyduję na ponowne szczepienie. Dlaczego laryngolog podaje mi leki bez uzgodnienia ze mną? Czy pędzlowanie gardła gencjaną ma sens w moim przypadku kiedy to po przebytej anginie pozostała zalegająca ropa w migdałach! Czy udzielanie korepetycji dzieciom klas I-III (bliski kontakt) to przyczyna chorób gardła?

Twoje migdały to prawdopodobnie były do usunięcia jeszcze przed wojną, żartuję.. Czemu tego nie zrobiłeś? Szczepionki w tym wieku, bez wymazów i bez wykluczenia istniejącej choroby reumatycznej to błąd. Każda szczepionka może zaostrzyć chorobę reumatyczną.Nie w każdej szczepionce są drobnoustroje, które Ciebie gnębią. Najpierw wymaz, potem szczepionka! Zmień lekarza. Nie zganiaj na dzieci.