Zmiana zachowania męża

czuje ze maz chce sie mnie z domu pozbyc uwaza ze mam kogos innego co jest nieprawda czesto mnie doluje czuje sie nic nie warta on moze mowic wszystko o mnie a ja jesli cos mowie to mowi mize jestem plytka i nie umiem znim rozmawiac i mowie glupio on zyje raczej przeszloscia kocham go nad zycie poswiecilam mu cale zycie niewiem co mam zrobic zeby miedzy nami bylo tak dobrze jak kiedys a przeszlismy ze soba duzo zmienil sie wszystko ma byc po jego mysli co robic

Zachęcam do udania się do specjalisty (psychologa, terapeuty), będzie tam Pani mogła w bezpiecznych warunkach omówić trudną sytuację w związku w jakiej się Pani znalazła, uzyskać wsparcie i zrozumienie tego co się dzieje. Czasem spojrzenie na sytuację z boku, z pozycji obserwatora pozwala dostrzec rzeczy, których wcześniej nie widzieliśmy. Rozwiązań sytuacji jest wiele, od wsparcia psychologicznego pozwalającego odzyskać Pani wiarę w siebie po terapie małżeńską którą możecie Państwo razem rozważyć. Pozdrawiam.

No cóż, bez rozmów i działań ku zmianie pozostaje Pani gdybanie i rozważania oraz przypuszczenia. Znaleźliście się Państwo w punkcie, w którym coś uwiera w Waszej relacji i przeszkadza oraz pcha do zmian. albo samodzielnie Państwo tego dokonają albo skorzystacie z pomocy specjalisty np. terapeuty pracującego z parami). w przeciwnym razie pozostaje się Pani domyślać się lub tkwić w relacji, w takiej formie, która Pani nie odpowiada. Powodzenia.

Witam, to bardzo bolesne, że mąż z taką łatwością Panią rani, odbierając Pani poczucie własnej wartości, obrażając, szukając w Pani winy. Tymczasem to co się dzieje w związku zawsze odbywa się przy udziale dwojga osób. Czytając Pani maila miałam wrażenie, że ma Pani trudność z stawianiem granic mężowi, ze złoszczeniem się na niego, kiedy sprawia Pani przykrość. Aby spojrzeć z dystansu i w inny sposób na to co się dzieje z Panią, z Państwa związkiem, warto aby skorzystała Pani z psychoterapii. Terapia pomoże Pani odbudować swoje poczucie wartości, zobaczyć co da się realnie zrobić dla związku. Jeśli nie wzmocni Pani siebie, trudno będzie Pani zatrzymać męża w jego zarzutach do Pani. Psychoterapia wspiera i pomaga w kryzysach życiowych. Powodznia