Zniesienie lordozy lędźwiowej, kręgozmyk przesunięty

witam.od ok pol roku dokucza mi bol w dole plecow wiec poszlam do lekarza rodzinnego i dal mi skierwoanie na rtg, z czego wyszlo ze mam "zniesienie lordozy lędzwiowej, kręgozmyk przesuniety o 2mm. L4 L5 .dodam ze bol jest w tej chwili nie do zniesienia a mam dopiero 24 lata i co dalej?:( do kogo mam sie zwrocic?co dalej robic? prosze o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam udać się do lekarza rodzinnego celem przypisania doraźnych środków p/bólowych oraz zabiegów rehabilitacyjnych. Ważny jest także spadek masy ciała i odpowiedni ruch i wysiłek fizyczny (np. basen). Pozdrawiam.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, konieczne jest wdrożenie rehabilitacji i ćwiczeń fizykoterapeutycznych zleconych przez ortopedę oraz lekarza o specjalności rehabilitacja medyczna. Pozdrawiam.