16 lat i problem z napletkiem

Siema. Mam pytanie dotyczące stulejki mam 16 lat i mam problem z zsuwaniem się napletka tzn. zsuwa się ale tylko 2/3 napletka dalej zaczyna pojawiać się ból czy to jest stulejka? Można jakoś to wyleczyć domowymi sposobami?
16 LAT ponad rok temu

Witam,

Jeżeli próba odwiedzenia napletka ku dołowi w celu pełnego odsłonięcia żołędzi prącia napotyka na ból, to najbardziej prawdopodobną przyczyną dolegliwości jest właśnie stulejka. Schorzenie to leczone jest wyłącznie w drodze zabiegu chirurgicznego. Konsultacja ze specjalistą urologiem i podjęcie leczenia jest konieczne ze względu na mogące występować powikłania stulejki np. w postaci infekcji. Schorzenie to również utrudnia utrzymanie właściwej higieny intymnej.
Pozdrawiam.