17-dniowa miesiączka po zabiegu usunięcia ciąży pozamacicznej, torbieli i wodniaka

WITAM.W PAŻDZIERNIKU PRZESZŁAM ZABIEG USUNIĘCIA CIĄŻY POZAMAC. TORBIELA I WODNIAKA, WSZYSTKO TO WROŚNIĘTY BYŁO W MACICĘ. STWIERDZONO RÓWNIEŻ LICZNE I DUŻE ZROSTY MACICY. JAJNIK MI ZOSTAWIONO GDYŻ OD 8LAT MAM TYLKO JEDNEGO. ZALECONO TABLETKI ANTYKON. POMIMO ICH BRANIA KRWAWIENIE UTRZYMUJE SIĘ JUŻ 17 DNI. CZY MOŻE BYĆ TAK , GDYŻ JEST TO PIERWSZA MIESIĄCZKA OD ZABIEGU? IZA 33 LATA

Milena Lubowicz

Być może to zaburzenia hormonalne powodują takie zmiany, ale proponuję udać się do ginekologa, który będzie miał możliwość Panią zbadać i ocenić cały obraz choroby.
Pozdrawiam