Artefakty ruchowe i oczne w badaniu EEG

Proszę o interpretację wyniku eeg. Badanie wykonano w czuwaniu. Zarejestrowano liczne srtefakty ruchowe i oczne. Czynność podstawowa alfa 9-10 c/sek. Na tym tle w okolicy skroniowo-ciemieniowo-potylicznej po stronie prawej rejestrują się pojedyncze i w grupach fale wolne theta 4-5c/sek. poj. fale ostre które w trkacie HW i fs mają tendencję do uogólniania się w postaci 1 sek. wyładowań. RZ obecna Orzeczenie: Zapis nieprawidłowy. Ew. proponuję badanie po niespanej nocy
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opis badania jest niejasny pod względem diagnostycznym. Proponuję wykonanie powtórnego badania po deprywacji snu.

A jakie są dokładnie objawy neurologiczne,jakie dolegliwości, Zasada jest taka, że nie leczymy zapisu ale chorego,decyduje stan kliniczny. Wiadomo, iż 30 procent zdrowej populacji ma nieprawidłowy zapis EEG . Proszę zachować spokój.