Artroskopia kolana a stwierdzenie rumienia guzowatego

Jestem po 3artroskopiach kolan(boczne podwichniecia rzepki, nie wynikajace z urazu). 4miesiace po ostatniej operacji mialam stwierdzony rumien guzowaty. Czy te sprawy moga miec ze soba zwiazek?

Nie łączył bym tych zdarzeń. Jednak należy stwierdzić, że Pani organizm ma problem natury ogólnej, którego wynikiem są te przypadłości i należy się dokładnie przebadać.