Astaksantyna u chorej na Alzheimera

Dobry wieczór,mam na imię Halina moje pytanie;Moja Mama jest chora na alzhemera,niedawno przeczytałam ostatnio o astaksantynie,prosze mi powiedzieć czy mogłabym podawać mamie ten suplement diety jak mi wiadomo jest pochodzenia naturalnego myślę że nie powinien zaszkodzić czy pomoże proszę o wypowiedź na te temat państwa specjalisty pozdrawiam i dziękuje Halina

Witam! Każdy suplement diety powinna Pani skonsultować z lekarzem, który opiekuje się Pani Mamą. Mama Pani zapewne przyjmuje jakieś leki, a każdy suplement (także "naturalny") może wchodzi w interakcje z lekami czyli osłabiać lub potęgować ich działanie. Pozdrawiam

Pani Halino, ze swojej strony bardzo Pani polecam astaksantynę ale tylko i wyłącznie w postaci naturalnego wyciągu bo jest wiele suplementów, które niestety są pochodzenia syntetycznego a kosztują jak naturalny! Astaksantyna jest bezpieczną alternatywą wspomagającą choroby degeneracyjne bo nie powoduje powikłań a wykazuje bardzo silny wpływ na ochronę komórek nerwowych, układ krążenia i dotlenienie komórek w mózgu. Oprócz tego może być stosowana razem w innymi lekami-nie zaburza ich działania a przeciwnie-często powoduje lepsze działanie terapeutyczne! Jest to wykazane w badaniach naukowych!Jeśli chce Pani zasięgnąć więcej informacji na ten temat to proszę o kontakt na e-mail! Doradzę ze swojej strony praktycznej który preparat jest najskuteczniejszy i ma najlepszy skład. Pozdrawiam! Karolina Wróblewska