Ataki furii i paniki bez powodu

Strasnie sie denerwuje i wpadam naprawde w furie bez powodu.Niszcze przez to swoj zwiazek i siebie bo codziennie mnie cos denerwuje Chciałabym w końcu chociaz jeden dzien od poczatku do konca byc zadowolona i cieszyc sie tym co mam.Co najwazniejsze kiedy zaszlam w ciaze bylam oazą spokoju ,nic mnie nie denerwowalo,nawet takie rzeczy gdzie normalnie bym juz dostala nerwicy.To bylo cudowne 9 msc.Czy moze to byc przyczyna hormonów lub czegos innego ? Jakie zrobic badania ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W takiej sytuacji warto zgłosić się do psychiatry lub psychologa.