Jak zaakceptować fakt stosunku z prostytutką?

Witam juz nie wiem co robic. Jakis czas temu mialem swoj pierwszy raz z prostytutka wiele lat starsza ode mnie. Mam ogromne wyrzuty sumienia nie wiem dlaczego to zrobilem. Na poczatku balem sie ze jestem zarazony jak zrobilem badania i wszystko wyszlo okej to zaczalem sie bac ze pewnie jest w ciazy chociaz seks odbywal sie w zabezpieczeniu i stosunek zakonczylem na zewnatrz. Caly czas mam mysli samobojcze juz nie wiem co robic ,niechce mi sie zyc. Co robic?

Jeśli myśli samobójcze lub rezygnacyjne są nasilone, warto skonsultować się z lekarzem psychiatrą oraz psychologiem, psychoterapeutą. Szczególnie, że opisane objawy choć miały swój początek w momencie nawiązania relacji z prostytutką, mogą mieć znacznie głębsze źródła. Specjalista pomoże Panu zrozumieć przyczyny zaburzeń, a także poradzić sobie z nimi podczas psychoterapii. Zachęcam do podjęcia leczenia!

Witam serdecznie, proszę skonsultować się z psychologiem terapeutą, może potrzebna będzie terapia, szczera rozmowa ze specjalistą pomoże Panu zmniejszyć wyrzuty sumienia, pomoże myśleć i zachowywać się adekwatnie do opisanego problemu, Pozdrawiam

Witam, proszę skorzystać z pomocy psychologicznej, w poradni zdrowia psychicznego, zastanowić się z jakiego powodu tak silnie odczuwa Pan wyrzuty sumienia, jak poradzić sobie z tą sytuacją. Przesyłam link do placówek NFZ: https://zip.nfz.gov.pl/GSL/
Pozdrawiam serdecznie