Ataki paniki na myśl o kontaktach chłopaka z innymi kobietami

Witam,od pewnego czasu mam taki problem zwiazany z moim chlopkiem, a mianowicie rok temu pacował w spa, jest masażystą. razem z nim pracowaly inne kobiety i zaistniały tam różne sytuacje o ktorych dowiedzialam sie pozniej ale nie od mojego chlopaka lecz od osob trzecich. moj chlopak wielokrotnie klamal w zywe oczy. jednak dzisiaj mu wszystko wybaczylam bo zalzey mi na im i go kocham.ale jak ma mieć do czynienia z jakimiś kobietami to po prostu dostaje jakiegos ataku paniki. jak moge tego unikac?

Trudno zaufać komuś, kto wielokrotnie narusza zaufanie. Zachęcam do spotkania z terapeutą zajmującym się parami i małżeństwami i pracę nad bliskością i relacją. Trudno będzie Pani poradzić sobie samej z atakami paniki, gdy są reakcją i metodą poradzenia sobie z naruszaniem zaufania przez chłopaka. Potrzebują Państwo jakiejś zmiany. Wspólnej zmiany, a nie dotyczącej tylko Pani poradzenia sobie z objawami.

Witam,
zrozumiałe jest, że czuje się Pani niepewnie w sytuacji gdy w przeszłości partner nadużył Pani zaufania. Może rozwiązaniem byłaby wizyta u terapeuty par. Do tego konieczna jest jednak wola Pani partnera. Jeżeli nie będzie chciał może też Pani udać się na psychoterapię indywidualną i pracować nad tym problemem
Pozdrawiam