B-HCG - co oznacza wynik?

Witam. Mam na imię Kaśka, mam 24 lata i mam pytanie. Ostatnią miesiączkę miałam 3 czerwca - do tego czasu nie mam okresu, choc czasami się spóźniał, ale od pewnego czesu było ok. Zrobiłam kilka testów ciążowych i wychodziły negatywnie, nawet dziś robiłam. Ale także zrobilam test b-HCG i wynik mój to 8.3 mUI/ml. Wynik odebrałam 09.07.2010. Bardzo proszę o odpowiedź. Bardzo się denerwuję i nie wiem co mam już robić:( Co oznacza ten wynik? Bardzo proszę o dopowiedź .

Redakcja abcZdrowie

Dziękujemy za zadanie pytania.

Twoje pytanie dotyczy prośby interpretacji wyników badań - odpowiedzi udzielić Ci może jedynie Twój lekarz prowadzący, który znając Ciebie i mając możliwośc wykonania dodatkowych badań będzie mógł właściwie ocenić Twój stan zdrowia.

Zachęcamy do zadawania innych pytań, na które z przyjemnością odpowiemy.

Z wyrazami szacunku,
Zespół redakcyjny abcZdrowie.pl