Badania krwi 5-miesięcznego niemowlaka

Witam mój synek ma teraz 5 miesięcy i 4 dni robiliśmy mu baranie krwi dwa miesiące temu i żelazo miał 51 ug/dl hemoglobina 10.2 g/dl wybrał dwa opakowanie actiferol start i teraz wyniki mamy żelazo 32 ug/dl a hemoglobina 12 g/dl dodam iż jest karmiony piersią. Bardzo proszę o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W Opisanej sytuacji należy udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.