Badanie kręgosłupa a wskazania do leczenia operacyjnego

c5/c6/c7 zmiany dehydracyjne wyostrzenia na pzednio-bocznych krawedziach trzonow c4/c4/c5/c6/c7 splyniecie lordozy szyjnej. na poziomie c6/c7 szerokopodstawna protruzja krazka miedzkregowego uciskajaca worek oponowy oraz modelujaca korzenie nerwowe .neurochirug stwierdzil ze nie eymagam leczenia operacyjnego

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, najważniejsza jest konsultacja neurochirurga, który zlecił badanie i miał możliwość zbadania Pana oraz dokonania analizy przebiegu Pana choroby. Trudno mi ocenić tylko po wyniku badania obrazowego czy powinien być Pan operowany. Pozdrawiam.