Badanie słuchu u 3-latki - jak je zinterpretować?

Witam serdecznie, córcia ( 3 latka ) miała dziś badanie słuchu, co oznaczają wyniki ? Wizytę lekarska mamy dopiero za 2 tyg. Lewe ucho Volume 0,32 ml Pressure: - 290 daPa Compliance 0,22 ml Gradient: 0,04 Prawe: 0,83 -157 daPa 0,16 ml 0,01 ml Dziękuje za odpowiedz :)

Nie znam problemu. nie znam wywiadu nie wiem niczego, nie zbadałem dziecka. tak nie da się to tylko skrawek diagnostyki. Badajcie dalej lub przyjedźcie.