Badanie USG kolana prawego

usg kolana prawego. Ilosc plynu w stawie kolanowym nieznacznie zwiekszona, błona maziowa przerosnięta, przerost ciała Hoffy,pogrubiały fałd przyśrodkowy błony maziowej, wysokie ustawienie rzepki z lekką lateralizacja, łękotka przyśrodkowa o niejednorodnej echogeniczności, nierównym obrysie ze zmianami degeneracyjnymi prosze o wyjaśnienia co to oznacz czy da się to wyleczyc czy grozi mi zabieg. Dziekuje

Szanowana Pani, proszę z tym wynikiem zgłosić się na konsultację do specjalisty ortopedy. Dopiero po badaniu będzie można postawić rozpoznanie i ewentualnia wdrożyć leczenie . Opierając się J E D E NI E na wyniku usg - zabieg operacyjny -
R A C Z E J nie będzie konieczny w tym wypadku. Pozdrawiam