Badanie USG wczesnej ciąży

Witam! Ostatnią miesiączkę miałam 16 grudnia 2015r. Poszłam do lekarza na pierwsze usg 15.01.2015r., ponieważ nie dostałam okresu a biorę na stałe jeden lek i chciałam sie upewnić. Na usg pojawił sie pęcherzyk ciążowy wielkości 9 mm. W środku nic nie było widać. Czy to normalne? Lekarz ustalił, że to 4 tydzień 2 dzień ciąży.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że nie udało się uwidocznić struktur zarodka. Warto jednak powtórzyć badanie za kilka tygodni.