Barwa moczu po zabiegu usunięcia wyrostka

Witam. Mam 19 lat dwa dni tenu miałem zabieg usunięcia wyrostka. Od tego czasu przyjmuje po 3 kroplówki dziennie. Prawie co 15 minut oddaje duże ilości moczu tylko że barea tego.moczu jest bardzo itensywna prawie że czerwona. Moke pytanie brzmi czy to normalne ?

Witam. Taka barwa moczu może pojawić się bezpośrednio po zabiegu operacyjnym. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami Lekarza prowadzącego.