Biała łuska na palcu, która po jakimś czasie pęka

Dzień dobry. Mam problem z palcem. Jakiś czas temu na kciuku pojawiła mi się biała łuska,po jakimś czasię ona pękła.I nie chce się zagoić.Cały czas mam tam otwartą małą rankę.Kilka dni temu pojawiły się kolejne łuski i niestety one też widać że zaczną pękać. Stosowałam na to maści Laticort 0,1% Becogent oraz krem Afroderm Niesty nic z powyższych mi nie pomogło. Pani dermatolog powiedziała,że nie wie co to jest. Proszę o pomoc,ponieważ uniemożliwia mi to normalne funkcjonowanie.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez obejrzenia zmiany oraz wykonania badań dodatkowych nie jest możliwe określenie rodzaju zmiany. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.