Biały śluz wydobywający się z odbytu a pieczenie

witam mam liczne uchylki odczuwam bardzo mocny swiad i pieczenie w okolicach odbytu gdy budze sie rano na bieliznie widze bialy sluz z odbytu co to moze byc mam juz tak od bardzo dawna prosze o odpowiedz.dziekuje

Aleksander Ropielewski

Proszę skontaktować się z chirurgiem. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, natomiast nie można tego lekceważyć.