Biegunki przy nerwicy wegetatywnej

witam , mam pytanie mam nerwice wegatywna i juz od 2 tygodni mam biegunki inne objawy ustapiły biore nexpram , i moje pytanie dotyczy tego kiedy wkoncu to wszystko ustąpi i czy leczenie lekami skutkuje czy jesli odstawie leki za 6 msc beda powroty czy jest całkiem możliwe całkowite wyleczenie?

Dzień dobry, zachęcam do omówienia tych pytań z lekarzem prowadzącym. Czy diagnozowała się pani tylko psychiatrycznie, czy również psychologicznie? Co jest przyczyną nerwicy? Zachęcam dodatkowo do kontaktu i diagnozy psychologicznej. Pozdrawiam.