Biopsja węzła chłonnego i skrzep krwi

mam pytanie miałam biopsję węzła chłonnego wycinkową chirurg pobierający wycinek gdy otworzył stwierdził ze jest to skrzep krwi co to oznacza bardzo proszę o odpowiedź ponieważ wyniki dopiero za 3 tyg a ja bardzo się denerwuję. Z góry dziękuję za odpowiedź

Być może opisywana zmiana widoczna w USG (chyba takie badanie miała Pani robione) jako węzeł chłonny okazała się wykrzepiałym miejscowo krwiakiem. Tak na prawdę konkretne względem tego pytania powinna Pani zadawać chirurgowi, który pobierał wycinek. Nie rozstrzygnę tego na podstawie Pani relacji co chirurg miał na myśli.