Ból 4. i 5. palca u ręki

Witam mam problem odczuwam ból 5 i 4 palca ręki na dodatek w małym palcu mam guzka ,ręka mi drętwieje a ból promieniuje aż do szyi dodam ze się uderzyłam w głowę i upadłam na rękę. chodzę do lekarza i nic środki przeciwbólowe zero poprawy mam pytanie czy to może być zespół rowka nerwu łokciowego.proszę o odpowiedż

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to stwierdzić. Nie mogę wykluczyć uszkodzenia nerwu łokciowego. Sugeruję kontakt z ortopedą. Możliwe, że konieczne będzie wykonanie badań obrazowych.