Ból głowy po umyciu włosów w zimnej wodzie

3 dni temu umylam wlosy w zimnej wodzie, od tamtego momentu odczuwam bol glowy, ale nie jest on sily. Do tego wczoraj pojawily sie wymioty ale moze to byc spowodowane jakims zatruciem bo bardzo "jeździlo" mi w brzuchu.. Czy to moze byc powiazane?

Witam!
Wystąpienie objawów nieżytu żołądkowo-jelitowego (wymioty, wzmożona perystaltyka) może mieć związek z bólem głowy. Tego typu dolegliwościom może również towarzyszyć stan podgorączkowy, bóle mięśni i luźniejsze stolce. Jeśli objawy miną w ciągu kilku dni to nie ma powodu do obaw. W przypadku utrzymywania się objawów proponuję wizytę u lekarza rodzinnego.