Ból i gorączka po laserowym usuwaniu hemoroidów

Witam miałam tydzień temu udowaniam laserowe hemoroidów ból jest duży jestem na ketonalu 2razy dziennie a do tego utrzymująca sie gorączka biorę od 3 dni metronidazol i xifaxan jAk UFO to potrwa czy mam sie niepokoić jestem juz zmęczona bólem i gorączka

Nie znam zakresu,przebiegu ani efektu końcowego operacji! - nie potrafię wiec odpowiedzieć! Nie znam też stanu obecnego! Proszę zgłaszać się do operatora!!! zż