Ból i krew podczas trzeciego stosunku

Witam:) 30grudnia przezyłam swoj pierwszy raz z moim chłopakiem krwawilam troszke.kolejny raz sie kochalismy 31 i rowniez było troszke krwi ale nic juz nie bolało . wczoraj po tygodniu przerwy tzn 6 stycznia kochałam siez nim i znów bolalo i była krew jak za pierwszym razem co to jest???

Dzień dobry!

Zazwyczaj po pierwszym stosunku powinno się powstrzymać na jakiś czas od ponownego współżycia, aby mogły zagoić się ewentualne mikrourazy po przerwaniu błony dziewiczej. Kolejne stosunki w ciągu następnych dni mogą to utrudniać. Może się również zdarzyć tak, że błona dziewicza nie została całkowicie usunięta i podczas kolejnych zbliżeń ponownie dochodzi do jej nadrywania. Możecie Państwo na jakiś czas powstrzymać się od współżycia i ocenić, czy sytuacja poprawiła się po tej przerwie. Jeśli nie - proszę zgłosić się na badanie do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam!