Ból i krew z zęba po leczeniu

Witam serdecznie. Kilka miesięcy temu leczyłam zęba u stomatologa. Obecnie z tego zęba raz dziennie leci mi krew. Mam tak już od tygodnia. Ząb pobolewa, odczuwam również nieprzyjemne pulsowanie w dziąśle. W Polsce będę końcem stycznia 2015r. Nie wiem czy dotrwam do tej pory z wizytą u stomatologa, czy jest to na tyle niebezpieczne, że powinnam poszukać pomocy w miarę szybko? Problem w tym iż nie stać mnie obecnie na wizytę w Anglii.

Nie podała Pani szczegółów odnośnie leczonego kilka miesięcy temu zęba.Najprawdopodobniej krew jest wynikiem stanu zapalnego dziąsła i tu bym upatrywał przyczyny.Proszę zwrócić szczególną uwagę na czyszczenie przestrzeni międzyzębowych pomiędzy wspomnianym zębem a sąsiednimi zębam używając nici dentystycznych,wykałaczek i stosując płukanki.Na pewno wizyta u stomatologa i zdjęcie RTG/RVG pomoże w diagnozie przyczyny Pani problemu.