Ból i opuchlizna kości goleniowej u nóg

Dzien dobry. Chcialam zapytac jak wyleczyc problem bolu I opuchlizny przy kosci goleniowej w obu nogach. Zaczelo sie to od uzywania butow Reebok easytone, ktore cwiczyly miesienie z przodu nogi.Byc mogly byc slabe miesnie lydki I stad takie stany zapalne przy goleni. Probowalam kremow, fizjoterpii Teraz podobno tez chodze juz jakos krzywo (wydaje mi sie, ze mialam tak zwany przez sportowcow shin splits) I od bolu zaczelam chodzic na boki, co spowodowalo dalsze problem. Dziekuje

Moze to byc tzw zespół przedziałów powieziowych, moze pomoc zmiana butów ograniczenie treningu ewent fizjoterapia