Ból jądra i prawidłowy wynik USG
Witam mam pewien problem ostnio byłem u Urologa poniewaz od czasu do czasu boli mnie jądro zauwazyłem ze oba jądra sie strasznie ruszają jakby coś w nich było wiec urlogi zrobił usg podbrzusza i jąder powiedział ze wszytko jest okej ze to normlane doradził bym cześćiej się ananizował moje prącie nie moze wyjsc do końca lecz powiedział ze to nie jest stulejka wiec nie wiem juz do końca co mi jest przepisał mi tylko masc i testosteron

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania
Bole jader maja rorzne podloze bradzo czesto nie jestesmy wstanie wskazc przyczyne l at to oznacza ze leczy etulanie sam bolco do reszt to trudni misie wypowadac w ystuacji kiedy ni ebadalem pacienya poco ten testosterono to niewiem