Ból jajnika od 10 dnia cyklu

Od 10 dnia cyklu zaczynaja mnie bardzo bolec jajniki, mysle, ze ma to zwiazek z owulacja, ktora dla mnie jest bardzo bolesna. Odczuwam silne parcie na pecherz i bol w jajnikach raz z prawej raz z lewej strony. Bol jest tak duzy, ze musze zazywac srodki przeciwbolowe i lezec w lozku, do tego jeszcze bol w krzyzu i mdlosci. Dlaczego moment owulacji jest tak bardzo bolesny?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bóle mogą mieć wiele przyczyn. Wskazane jest wdrożenie kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.