Ból kolana po usunięciu torbieli włosowej

Torbiel włosowa. Jestem 4 dni po usunięciu torbieli. Odczuwam ból pod kolanem...W zgięciu... Czy to jest związane z zabiegiem? I drugie pytanie. Pracuje za granica przy montażu rusztowan...Duże jeżdżę i siedzę na tylku...Jak długo powinien odpocząć od pracy żeby nie narazić się na jakieś problemy związane z zabiegiem?

Po zabiegach w okolicy krocza i odbytu niezbędne jest zachowanie szczególnej higieny przez cały okres gojenia, który może trwać nawet i klika tygodni. Okolica musi być obejrzana przez lekarza, który określi, czy gojenie jest prawidłowe i można już normalnie pracować. Ból pod kolanem raczej nie może być związany z zabiegiem, który Pan przeszedł. Nie widzę związku.