Ból nóg i uczucie gorąca w kończynach

Witam mam problem i niewiem jak se z tym poradzic otuz bola mnie nogi mam uczucie silnego goraca w konczynach dolnych i umiejscawia mi sie silny bul to w kostkach to w dloniach .lokciu to znow w barku jakie moga byc tego pszyczyny utrzymuje sie taki bul do kilku dni i ciezko mi normalnie fukcjonowa bardzo prosze o jakas odpowiedzi jak se z tym poradzic z gury dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zmianami naczyniowymi w kończynach dolnych. Proszę udać się na wizytę do specjalisty chirurgii naczyniowej, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.