Bóle w kostkach

Witam.Mam pytanie od dzieciństwa mam bóle w kostkach.Aktualnie mam lat 18 ból sie nasila i jest bardzo częsty.Boli mnie nawet w spoczynku albo jak ide powoli.W dzieciństwie był taki okres że bardzo kulałam na lewą nogą (nie byłam u lekarza bo nikt nie umial mi pomóc bo nie mialam żadnego wypadku skąd może być to) Ból przeszedl .Przez jakieś 4 do 6 lat bolały mnie kostki ale bardzo rzadko.Teraz aktualnie mnie bardzo często bolą i nie wiem co robić .I mam pytanie co to może być za przyczyna ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból kończyn dolnych może być spowodowany zaburzeniami naczyniowymi. Nie można wykluczyć nieprawidłowości w obrębie układu kostno-stawowego. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.