Ból pięty i problemy z kręgosłupem lędźwiowym

Witam ostre klucie prawej pięty mam przy schyleniu na prostych nogach, mam problem z kręgosłupem lędzwiowym pytanie czy to ma cos wspólnego z kluciem prawej pięty, tył pięty po prawej stronie pierwszy raz mi się to przydarzyło, jak nie od kręgosłupa to czym to jest spowodowane proszę o pomoc.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe iż zgłaszana dolegliwość jest wynikiem zmian w obrębie kręgosłupa. Warto jednak zaznaczyć iż z uwagi na jednokrotne wystąpienie dolegliwości może być ona spowodowana nadciągnięciem więzadła lub innym przejściowym stanem w obrębie aparatu więzadłowego stopy.