Ból pleców w okolicach nerek i ból brzucha

od paru dni boli mnie na plecach w okolicach nerek i brzuch po obydwu stronach ten ból jest dziwny raz boli za chwie nie boli idzie jak by od plecow do brzucha. co to moze byc.Chodzę trochę częściej siku ale nie piecze ani nie boli mnie podczas oddawania moczu. prosze o pomoc i radę

Aleksander Ropielewski

Objawy przez Panią opisywane są mało specyficzne i nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednak nasuwają podejrzenie patologii związanej z nerkami lub układem moczowym. Sugeruję wizytę u nefrologa lub urologa.