Ból po prawej stronie podbrzusza: jestem w ciąży?

Witam. Mam poważny problem. Ostatni okres miałam 12 lutego, ostatni cykl 23 dni. Średnio waha się między 23 -27 dniami. W 10 dniu cyklu współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia, tzn. wycofał się przed wytryskiem, ale to żadne zabezpieczenie. Wiem, że mnie teraz wszyscy skrytykują, ale głupota wzięła górę. Teraz jestem w 19 dniu cyklu i zauważyłam ból po prawej stronie podbrzusza - takie delikatne kłócie jakby jajnika. W dodatku mam brzydką cerę. Dziś zauważyłam, że trochę mnie mdl i- ale nie wiem czy to z wpadki, czy z tego co naczytałam się na forach. Bardzo proszę o poradę .

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Witam serdecznie,
W Pani przypadku dni płodne przypadaja pomiędzy 3 a 16 dniem cyklu. Zatem do współżycia doszło podczas dni płodnych. Podczas stosunku przerywanego mogło dojść do kontaktu z preejakulatem, który zawiera plemniki.
Objawy, które się u Pani pojawiły mogą świadczyć o zbliżającej się miesiączce lub o ciąży.
Proponuję wykonanie testu ciążowego. Jego wynik będzie już wiarygodny.
Pozdrawiam