Czy mogłam zajść w ciążę jeśli nie doszło do wytrysku?

Bardzo się boję, doszło do tego 9 dni po ostatnim dniu miesiączki. Odbyliśmy to bez prezerwatywy, jednak trwało to zaledwie minute, a chłopak nie doszedł.
Czy jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę? Czy można zajść w ciążę, jeśli wypłynęły z niego tylko soki?
Proszę o odpowiedź.:(

KOBIETA ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!
Nie napisała Pani niestety, w którym dniu cyklu doszło do zbliżenia, oraz ile dni trwają Pani cykle. Owulacja ma miejsce ok. 14 dnia cyklu (liczymy to od pierwszego dnia miesiączki). Plemniki mogą natomiast przeżyć i zachować zdolność do zapłodnienia w drogach rodnych kobiety do 7 dni. Szansa, że doszło do zapłodnienia, jest jednak mała, nawet jeśli współżyli Państwo w okresie płodnym. Preejakulat zawiera bowiem bardzo niewiele (a niektórzy twierdzą wręcz, że wcale) plemników. W razie niepojawienia się w spodziewanym terminie miesiączki, może Pani wykonać test ciążowy (z moczu porannego).
Pozdrawiam!