Ból po złamaniu nadgarstka

Witam, jestem 6 mies. po złamaniu nadgarstka. Ręka caly czas boli, staw ma b. ograniczona ruchomosc. W opisie RM jest: obszary wysokiej intensywności sygnalu w obrębie chrząstki trójkatnej - rozerwanie, drobny fragment kostny w okolicy wyrostka rylcowatego kosci lokciowej, zwiekszona ilosć płyni w obrębie stawu promieniowo-łokciowego dalszegood str. lokciowej. Dolegliwości utrudniają mi wszystkie czynności. Czy pan doktor może mi pomóc? Z poważaniem, Jolanta Paluch-Oleś

Witam! Płyn w obrębie stawu promieniowo-łokciowego może mieć pochodzenia zapalne bądź wynikać z nieprawidłowego zrostu kośćca po operacji. Bardzo ważne w tym przypadku wydaje się bezpośrednie badanie lekarskie z bezpośrednią oceną ruchomości stawu, jego ucieplenia i ewentualnego obrzęku. Nie wykluczone że konieczna będzie powtórna operacja. Proszę zgłosić się z wynikiem badania do prowadzącego ortopedy który będzie miał możliwość oceny ręki w bezpośrednim badaniu.