Ból podczas zginania kolana 2 miesiące po zwichnięciu rzepki

2 miesiące temu miałem zwichnięcie rzepki.w lewym kolanie. miałem opuchnięte kolano,stopę i udo. po ponad miesiącu wszystko zeszło i teraz mogę zgiąć nogę prawie całkiem. i teraz zaczyna się ciekawie bo kolano wygląda inaczej po zwichnięciu, to znaczy jest szersze (kość) i przy zgiętym kolanie pojawia się mocny ból. i tak samo jest podczas chodzenia po schodach. Przy prostowaniu kolana rzepka dość mocno przeskakuje w lewo.

Pozostała pamiątka po uszkodzeniu troczkow rzepki , jeśli dolegliwości nie bedavustepowac mozna leczyć operacyjnie