Ból prawej piersi od tygodnia

witam serdecznie mam problem z piersią prawa od jakiegoś dobrego tygodnia boli mnie prawa piers zaraz pod sutkiem miesiaczke miałam 14 grudnia mam regularne miesiączki biore antykoncepcje od 10 miesięcy tabletki vibin nie potrafie sprawdzić czy mam jakies guzki bo wyczuwam tylko gruczoly mleczne maz mowi abym poszla do lekarza ale ja się boje ze może to cos poważnego proszę o pomoc

Magdalena StusiĹska

Jeżeli ból utrzymuje się i wcześniej nie występował- najlepiej skonsultować się z ginekologiem który zbada pierś i wykona badanie USG. Przyczyna bólu nie musi być poważna, a zwlekanie może tylko pogorszyć problem!