Ból, swędzenie i nieprzyjemny zapach zaczerwienionego penisa

witam mam problem zaczerwieniony penis ale tak mocno jak dotykam to boli i sa male grutki 3 moze2 swędzi i po 2. 3 dniach ginie zapach nie przyjemny wydaje mi się ze penis puchnie no i bola lokcie mam to jusz pare lat ze 4 proszę co to

Wiesław Mahaczek Urologia

witaj
konieczna wizyta u dermatologa, to trzeba obejrzeć i porobić wymazy
pozdrawiam