Ból ucha a martwy ząb

Czy ucho moze bolec od zepsutego zeba? Czesto boli mnie lewe ucho bol sam przechodzi poparunastu minutach mam po , lewej stronie na dole zepsuta 7 tzn zab jest martwy i nie boli jest tylko sam.korzen.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, może być taki związek dlatego proszę się udać do stomatologa. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ząb jest martwy to raczej nie będzie powodować bólu ucha. Konieczne badanie lekarskie Proszę udać się do lekarza otolaryngologa.