Ból ucha w 34. tygodniu ciąży

Witam. Jest Niedziela 3 w nocy ,nie mogę spać przez ból lewego ucha, a musze lezec na lewym boku bo jestem w 34 tygodniu ciaży. Juz sama nie wiem czy ten ból jest od patczka ,czy od próchnicy .Brałam w zeszłym tyg. antybiotyk i przeszło. Powróciło po rozpoczęciu leczenia kanałowego zęba.Mam juz dość. Musze leżeć, a nie po lekarzach latać i faszerowac sie dalej tymi znieczuleniami i antybiotykami. Krople DICORTINEFF nie pomagają. Co ja mam robić? Chce sie skupić na porodzie, a nie na bólu ucha.

Witam,
dolegliwości bólowe, które Pani opisuje mogą ale nie muszą mieć związku z prowadzonym leczeniem kanałowym. Ze względu na mało szczegółowy opis ciężko powiedzieć coś więcej. Na pewno najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się na konsultację do stomatologa lub laryngologa w celu jak najszybszego rozwiązania problemu.
Pozdrawiam, Sylwia Puchała