Ból w miednicy, biodrze i w dole pleców

Witam. Od ponad roku odczuwam ból w miednicy, biodrze, z tyłu poniżej pleców. Ból pojawia się przy dotyku, oprócz tego czasami drętwieje mi cała noga i mam dziwne mrowienia.Miesiąc temu miałam robioną TK jamy brzusznej z miednicą - z kontrastem. Na opisie jest tylko wzmianka - układ kostny bez cech destrukcji. taka tomografia dobrze pokazuje zmiany w kościach, czy muszę zrobić inne specjalistyczne badania?Jestem rok po cięciu cesarskim.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, Tomografia Komputerowa jest badaniem w dobry sposób obrazującym układ kostny. pani opis jest zbyt niespecyficzny, by móc ocenić Pani stan. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który po ocenie klinicznej i interpretacji wykonanych badań wskaże dalsze postępowanie diagnostyczne. Pozdrawiam.