Ból w biodrach i drętwienie stóp

Witam, od 2 lat doskwiera mi ból w biodrach, raz w jednym, raz w drugim biodrze. Najbardziej wtedy gdy z pozycji pochylonej chcę się wyprostować. Ból jest tak silny , że pełne wyprostowanie jest niemożliwe, nie mogę ruszyć nogą ani na niej stanąć. Dodatkowo gdy siedzę w różnych pozycjach, ze zgiętymi nogami i tylko trochę się pochylę drętwieją mi szybko stopy i czuję silny ból w biodrach. Dodatkowo czuję czasami ból i mrowienie w krzyżach. Co to może być?

Co Pani ma na myśli pisząc "ból w biodrach"? Sądząc z opisu najprawdopodobniej chodzi Pani o dolegliwości bólowe odcinka lędźwiowo - krzyżowego kręgosłupa. Konieczne jest badanie fizykalne, wykonanie badań obrazowych i uzupełnienie wywiadu chorobowego.
Nie można wykluczyć zespołu korzeniowego, zespołu mięśniowo - powięziowego i zmian w obrębie stawów biodrowych.