Ból w miejscu szwu po operacji przepukliny stopy w dzieciństwie

Dzień dobry. W wieku 5 lat miałem operację przepukliny prawej strony. Obecnie mam 32 lata i podczas gry w piłkę poczułem ból w miejscu szwu po operacji. Od tamtej pory pobolewa mnie to miejsce, przy czym jest to raczej ból okresowy. Obawiałem się przepukliny więc byłem u chirurga, który jednak przepukliny nie stwierdził. Co może być źródłem dolegliwości i jak z tym walczyć?

Dolegliwości mogą wynikać z przebytej operacji (nawet w tak odległym czasie - zwłaszcza że pojawiają się przy wysiłku). Jeśli nie ma w tej chwili ewidentnej przepukliny, warto wykonać USG z oceną tego miejsca w poz.leżącej i stojącej.