Ból żołądka i jadłowstręt a nerwica żołądka

witam mialam robiona gastroskopie ktora wykazalaiz jestem calkowicie zdrowa,badania krwi mam idealne.moje objawy to bol zoladka jakbym miala scisniety,ciagly jadlowstret wrecz na sama mysl o jedzeniu jest mi niedobrze draznia mnie zapachy jedzenia,jem bo musze wmuszam w siebie wszystko zeby nie chodzic gladna,ciagle mysle o tym ze jak cos zjem to bedzie mnie bolal zoladek i czasem tez tak jest ze mnie boli albo przed jedzeniem albo po.ciagle mysle o tych objawach-podejrzewam nerwice zoladka ??

Dzień dobry,

Skoro zrobione badania nie wskazują na przyczyny somatyczne, to prawdopodobnie przyczyny Pani dolegliwości mają podłoże psychiczne.
Proszę znaleźć w swojej okolicy lekarza psychiatrę i/lub psychoterapeutę, którzy po zbadaniu zaproponują Pani najlepszą metodę leczenia. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.